Śpiewający aktorzy 2014

Z okazji 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z piosenką aktorską.

Celem tegorocznej Orkiestry jest zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Aktorzy, śpiewacy i tancerze  trójmiejskich scen (Opery Bałtyckiej, Teatru Wybrzeże, Teatru Muzycznego, Teatru Miniatura oraz Sopockiego Teatru Tańca) w autorskiej interpretacji zaprezentują znane utwory z polskich filmów. Na scenie pojawią się również  dzieci i chór żeński.  Koncert ilustrowany będzie muzycznymi fragmentami najbardziej rozpoznawalnych filmów polskiej kinematografii.  Jak co roku odbędą się licytacje i losowanie fantów, nie zabraknie  niespodzianek.

Koncert został podzielony na dwie części. W pierwszej zaprezentują się indywidualni artyści oraz tancerze i dwa chóry. Muzyczną oprawę części pierwszej zapewni Ignacy Wiśniewski Quartet. Druga część to przegląd najciekawszych, naszym zdaniem, recitalowych ujawnień aktorów w ostatnim czasie w Trójmieście. Mamy nadzieję, że co roku już uda nam się prezentować naj-naj-naj z poprzednich 12. miesięcy

Zapraszamy 12 stycznia 2014 na Scenę Kameralną Teatru Wybrzeże (Ul. Boh. Monte Cassino 30) w godzinach od 12.00-15.00.

Organizatorami koncertu są: Teatr Wybrzeże i Fundacja Pomysłodalnia. Patronat nad koncertem objęli: Wojewoda Pomorski Ryszard Stachurski, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, Prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Na tym koncercie nie może nikogo zabraknąć.

Wstęp za wrzut do puszki.

Program koncertu

SpieAkt2013_11

Może Ci się spodobać...