Dzieci z Gdyńskiej Szkoły Społecznej

Gdyńska Szkoła Społeczna

Jak co roku, tak i tym razem, zaprosiliśmy do koncertu dzieci. W edycji w 2015 roku wystapi dwoje utalentowanych, młodych ludzi:

Kristina

 

Kristina Burge – uczennica klasy I gimnazjum Gdyńskiej Szkoły Społecznej. Śpiewa od najmłodszych lat. Piosenka i zajęcia wokalne sprawiają jej ogromną przyjemność to jej żywioł. Jest finalistką konkursu w RPA – Gateway to Fame 2011 w Durbanie,  gdzie w kategorii junior zajęła I miejsce.

Na XVIII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Super Mikrofon Radia Jard – zajeła III miejsce. Występuje na trójmiejskich scenach w ramach konkursów wokalnych gdzie zajmuje czołowe miejsca np. Wojewódzki Konkurs Piosenki Angielskiej „ENGLISH FOR FUN” – I miejsce w 2013, III miejsce w 2014r. Od roku 2012 uczęszcza na zajęcia gry na fortepianie do Ośrodka Edukacji Muzycznej w Gdyni.

Na koncercie zaprezentuje tytułowy utwór z filmu „Skyfall”

Dawid

 

Dawid Pieper  -  uczeń klasy III gimnazjum Gdyńskiej Szkoły Społecznej. Swoje zainteresowania dzieli pomiędzy dwie wielkie pasje: grę na keyboardzie  i zajęcia informatyczne z szczególnym naciskiem na programowanie.

Naukę muzykowania rozpoczął 8 lat temu w Ośrodku Edukacji Muzycznej do którego uczęszcza do dnia dzisiejszego. Brak wzroku nie przeszkadza mu w poznawaniu świata muzyki i tajników komputera.  Jest finalistą XIII Ogólnopolskiego Konkursu Młodego Muzyka Gdynia 2011, gdzie w kategorii otwartej zajął I miejsce, Gminnego  Konkursu „Talenty naszej gminy” – 2014, w którym zajął II miejsce.

Na kocercie zaprezentuje instrumentalny utwór z filmu „Piraci z Karaibów”.