Emilia Komarnicka

emilia_komarnicka

W roku 2008 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Jest także absolwentkąPaństwowego Studium Choreograficznego.

Zadebiutowała w roku 2007 w serialu „U Pana Boga w ogródku” gdzie zagrała pannę młodą. W roku 2008 została laureatką XXVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. W tym też roku rozpoczęła pracę w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi. Wystąpiła w musicalu „A Chorus Line” we wrocławskim teatrze Capitol. Od 2008 roku współpracuje z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.

W roku 2008 wystąpiła w 97. odcinku serialu „Kryminalni”. Wcieliła się w postać Marty – siostry Romana. Od roku 2008 w serialu „Na dobre i na złe” gra rolę Agaty Woźnickiej – rezydentki interny. W 2008 roku zagrała rolę Marty w filmie fabularnym „Teraz i zawsze”. W 2011 zagrała Anię asystentka szefa Karola (Piotr Adamczyk) w filmie „Och, Karol 2″. Aktualnie na ekranach kin można ją oglądać w najnowszym filmie Waldemara Krzystka, pt. „80 milionów”.

W Teatrze Wybrzeże można ją zobaczyć w spektaklach: „Charlie bokserem”, „Ksiądz H. Czyli anioły w Amsterdamie”, „Na początku był dom”, „Nasi najdrożsi”, „Pan Tadeusz”, „Słodki ptak młodości”, „Wiele hałasu o nic”.

Strona na Facebooku

Strona w serwisie Teatru Wybrzeże