Patrycja Mizerska

011

Ma 21 lat i aktualnie jest na trzecim ( dyplomowym) roku musicalu na Akademii Muzycznej im Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie śpiewu prof. Ryszarda Minkiewicza i dr Krzysztofa Bobrzeckiego. Pochodzi z Bielawy ( małego miasteczka u podnóża Gór Sowich na Dolnym Śląsku) i właśnie tam, mając 10 lat,  stawiał pierwsze kroki na scenie, ucząc się u Anny Lutz w SpiT,,Fart”.  Od 2012 przez 3 lata była wokalistką i frontmenką zespołu rockowego Poxy Life. W 2016 roku zaczęła współpracę i wydała płytę ,,Tomorrow starts today” z warszawskim prog rockowym zespołem Archangelica.

Od wielu lat startuje w festiwalach ogólnoposlich i miedzynarodowych, zdobywając na nich często wysokie lokaty, min. Grand Prix na: festiwalu FUMA w Zielonej Górze, festiwalu piosenki musicalowej i filmowej we Wrocławiu.  I msc na festiwalu Nowa Piosenka w Starym Krakowie,I msc na przeglądzie piosenki aktorskiej w Bielsku Białej, nagroda specjalna za osobowość na ,,Budziku’’ we Wrocławiu. W 2012 roku była również stypendystką programu stypendialnego „zDolny Śląsk”. Kilka lat temu nagrywała również piosenki dla dzieci dla  wydawnictwa ,,Astrum” we Wrocławiu oraz pracowała nad imprezą Sudety Sound event III, udzielajac swojego głosu przy zapowiedziach, jinglach reklamowych,intrach itp.Jest uczestniczką The Voice of Poland III oraz Must Be The Music 11.

Uważa, ze najważniejsze  w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić. Chciałaby kochać i być kochaną i wchodzić jak nie drzwiami to oknem. Jest pozytywną osobą pełną energii. Zbiera saszetki z cukrem. Kocha teatr, muzykę, książki, ludzi i ziwerzęta..boi się bezczynności. Wciąż marzy i stara się realizować swoje marzenia. Kto nie ma odwagi do marzeń, ten nie ma siły do walki.