Zespół pod kierownictwem Huberta Świątka

Hubert_Swiatek

Hubert Świątek

Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Pianista, klawiszowiec, aranżer. Współpracował m.in. z Krystyną Prońko, Tomaszem Lipnickim, Weroniką Korthals, Anną Stępniewską. Na stałe związany z takimi formacjami jak: Grace Gospel Choir, Elek3city, The Moongang, Blues Brothers Show, Made in Heaven. Od grudnia 2008 roku zasila Gdańską Niezależną Inicjatywę Artystyczną Off & Bach. W ich najnowszym projekcie pt. „BROADWAY NIGHT” pełni funkcję kierownika muzycznego, aranżera oraz dyrygenta.

 

Mariusz_Swiatek

Mariusz Świątek

Saksofonista, muzyk sesyjny. Aktualnie związany z soft-jazzowymi PIANO 21, FOR FRIENDS. Udziela się również w alternatywny projektach klubowych LIMBUS, NU LATINO GRANDA BANDA i ELECTRIC FUNK TEAM. Założyciel i lider show- bandu MADE IN HEAVEN. W przeszłości instrumentalista zespołów : SYLAMAMIRAMA , CAKE , VEUNA. W autorskich projektach współpracuje na stałe m.in. z takimi muzykami jak: Grzegorz Lewandowski, Sławek Pogoda, Tomek Przyborowicz,  Adam Skrzypczyk, Mariusz Wala, Hubert Świątek, Marek Ciman i wielu innych…

 

Adam_Zagrodzki

Adam Zagrodzki

Perkusista. Współpracował z wieloma formacjami takimi jak Detko Band, Krokodyl, Made in Heaven, Vo.kool.ski., Zayazd, Z.E.M.W., FLOTYLLA. Obecnie  można go usłyszeć w zespole Riverboat Ramblers, gdańskim Off & Bach, a także u boku Ireny Jarockiej. Brał udział w rozlicznych festiwalach w Polsce, Niemczech ,Szwajcarii,  Szwecji i na Węgrzech.

 

Tomasz_Przyborowicz

Tomasz Przyborowicz

Basista. Studiował w Akademii Muzycznej w Katowicach. Obecnie jest studentem Akademii Muzycznej w Gdańsku. Związany na stałe z No Limits,  Łyczacza, Keepin’ Tradition Jazz Quartet oraz niezależną inicjatywą artystyczną Off &  Bach. Współpracował sesyjnie z m.in. Teatrem Muzycznym w  Gdyni, Capellą Gedanensis,  Grace Gospel Choir, zespołami Groovekojad, HA-DWA-O!, Apteka, Ziętek Band, Made in  Heaven, Hevelius Brass i wieloma artystami solowymi.

 

Michal_Saidowski

Michał „Wierzba” Saidowski

Żywiołowy gitarzysta i wokalista z bardzo bogatym i różnorodnym doświadczeniem scenicznym od poezji śpiewanej po hip-hop.

Na stałe związany z tczewskim zespołem „GTC” (www.myspace.com/gtcband). Komponuje, aranżuje; bywa, że pisze teksty, współpracuje z wieloma nakomitymi muzykami z Trójmiasta, Torunia czy Elbląga, zaangażowany w liczne projekty muzyczne, nie tylko jako muzyk sesyjny, rezydent sopockiego klubu „Papryka”, w którym współtworzy przedsięwzięcie „Żywe Środy”.

Formacje, z którymi współpracuje, to:
GTC, Easy Game, Big Show Band, Funkloopy, Krzysztof Majda Tribute to Turnau, Gosia Szmuda Funky Jazz Show.

W roku 2009 blisko współpracował z zespołem Blenders, występując między innymi na największej scenie Polski podczas Przystanku Woodstock ’2009. Finalista festiwalu twórczości studenckiej „Fama 2004″ w Świnoujściu wraz z zespołem ’74 Minuty’; laureat pierwszej edycji Tczewskiego Festiwalu Twórczości w 2005r, wyróżniony także w drugiej edycji tego festiwalu w 2006r.