O koncercie 22. Finał

Z okazji 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z piosenką aktorską. Celem tegorocznej Orkiestry jest zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Aktorzy, śpiewacy i tancerze  trójmiejskich scen (Opery Bałtyckiej, Teatru Wybrzeże, Teatru Muzycznego, Teatru Miniatura oraz Sopockiego Teatru Tańca) w autorskiej interpretacji zaprezentują znane utwory z polskich filmów. Na scenie pojawią się również  dzieci i chór żeński.  Koncert ilustrowany będzie muzycznymi fragmentami najbardziej rozpoznawalnych filmów polskiej kinematografii.  Jak co roku odbędą się licytacje i losowanie fantów, nie zabraknie  niespodzianek.

Koncert został podzielony na dwie części. W pierwszej zaprezentują się indywidualni artyści oraz tancerze i dwa chóry. Muzyczną oprawę części pierwszej zapewni Ignacy Wiśniewski Quartet. Druga część to przegląd najciekawszych, naszym zdaniem, recitalowych ujawnień aktorów w ostatnim czasie w Trójmieście. Mamy nadzieję, że co roku już uda nam się prezentować naj-naj-naj z poprzednich 12. miesięcy

Zapraszamy 12 stycznia 2014 na Scenę Kameralną Teatru Wybrzeże (Ul. Boh. Monte Cassino 30) w godzinach od 12.00-15.00.

Organizatorami koncertu są: Teatr Wybrzeże i Fundacja Pomysłodalnia. Patronat nad koncertem objęli: Wojewoda Pomorski Ryszard Stachurski, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, Prezydent Sopotu Jacek Karnowski i Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

Na tym koncercie nie może nikogo zabraknąć.

Wstęp za wrzut do puszki.

Program koncertu