Szkoła Muzyczna MUSICOLLECTIVE

 

Wszystko na stronie: www.musicollective.pl

IDEA

„Rytm jest ciałem muzyki, melodia sercem, harmonia umysłem”. Spostrzeżenie to, uczynione przez wybitnego saksofonistę altowego, Chico Freemana jest swoistym credo naszej szkoły. Jako, że mamy doborową kadrę, najwyższej jakości sprzęt i doskonałe warunki do nauki jesteśmy przekonani, że możemy wprowadzić w życie powyższą sentencję. Głównym atutem MUSICOLLECTIVE są jednak świetne programy nauczania oraz niespotykany klimat szkoły. Dopełnieniem jest dogodna lokalizacja – centrum Wrzeszcza. Szkoła przeznaczona jest dla młodzieży (od gimnazjum) oraz jako jedyna w Trójmieście-DLA DOROSŁYCH. Gwarancją wysokiego poziomu szkoły są jej założyciele – Ewa Dyro i Rafał Szyjer.

MUZYKA

Nie ma lepszych, gorszych muzyków. Ta błędna optyka zaczerpnięta ze sportu, współzawodnictwa, oddala nas od istoty i sensu muzyki-wspólnoty przeżyć, wzruszeń i radości, którą daje wspólne muzykowanie. MUSICOLLECTIVE to powrót do tych źródeł.

25188619_10155594977255971_1018635591578356275_o

EDUKACJA

Wśród szerokiej palety kursów MUSICOLLECTIVE znaleźć można zajęcia z gitary klasycznej i rozrywkowej, śpiewu i emisji głosu, ruchu scenicznego, gry na instrumentach klawiszowych, saksofonu oraz, w niedalekiej przyszłości, klasy gitary basowej i perkusji. Nastawieni jesteśmy na cykl warsztatów z cenionymi muzykami z Polski i nie tylko. Nasi uczniowie uczestniczyć będą w wielu recitalach, koncertach, jak również jam-session i innych eventach przez nas organizowanych.

JUST PLAY IT

Dla jednych muzyka jest tłem, dla innych sensem życia. MUSICOLLECTIVE kieruje swoje przesłanie dla tych drugich. Mamy nadzieję, że wspólnie wzbogacimy przestrzeń muzyczną w nową, lepszą jakość. Zapraszamy!

1upx