11.01 Śpiewający Aktorzy 2015 na Finał WOŚP

Wielkimi krokami zbliża się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy i koncert na Scenie Kameralnej Teatru Wybrzeże.

23 final_2

Z  tej okazji serdecznie zapraszamy na koncert „Śpiewający Aktorzy”, który odbędzie się w niedzielę 11 stycznia 2015 roku o godzinie 12.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie.

Celem Orkiestry w 2015 roku jest podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Aktorzy trójmiejskich scen teatralnych w autorskiej interpretacji zaprezentują hity światowej muzyki i piosenki filmowej. Na scenie pojawią się również tancerze, dzieci i chór żeński. Muzyczną oprawę zapewnią muzycy pod kierownictwem Ignacego Jana Wiśniewskiego. Jak co roku odbędą się licytacje, losowanie fantów, niespodzianki.

W piątej edycji koncertu „Śpiewający aktorzy” wystąpią: Mateusz DeskiewiczJacek Gierczak, Renia Gosławska, Sylwia Góra-Weber, Anna Iwasiuta-Dudek, Edyta Janusz-Ehrlich, Anna Kociarz, Piotr Kosewski, Aleksandra Lis, Irena MelcerKatarzyna Z. Michalska, Rafał Ostrowski, Magdalena Smuk, Wojciech Stachura, Magdalena Witczak, Piotr WitkowskiKrzysztof Wojciechowski, tancerze Sopockiego Teatru Tańca w składzie: Magdalena Wójcik, Dorota Zielińska, Kalina Porazinska i Joanna Czajkowska.

Skład zespołu: Ignacy Jan Wiśniewski (klawisze), Rafał Szyjer (gitara), Kazik Kaszubowski (gitara basowa), Paweł Osicki  (instrumenty perkusyjne), Marcin Janek (saksofon).

Informacje na stronie Teatru Wybrzeże.

Po godzinie 15.00 odbędzie się Wielka Licytacja!

Organizatorami koncertu są: Teatr Wybrzeże i Fundacja Pomysłodalnia.

Wstęp: za wrzut do puszki.

SpieAkt2014_3_popr

Może Ci się spodobać...